Інноваційна послуга від ломбарду Скарбниця!

Інноваційна послуга від ломбарду Скарбниця!

Мережа ломбардів «Скарбниця» завжди попереду!

Ніхто не заперечить той факт, що сучасне життя дуже динамічне і часто, нам не вистачає часу на найнеобхідніше і найважливіше! Ви відчули потребу в готівкових коштах і хочете отримати їх з мінімальними витратами сил? У вас є предмет застави, який потребує попередньої оцінки вартості, але немає можливості приїхати в ломбардне відділення?

Мережа ломбардів «Скарбниця», виступаючи передовиком інноваційних та якісних послуг пропонує вам оцінити ваш предмет застави за допомогою нашої нової системи онлайн-оцінки ювелірних виробів та виробів з дорогоцінних металів!

Наші експерти розглянуть подану інформацію і подзвонять вам по вказаному телефону протягом декількох хвилин і повідомлять оціночну вартість предмета застави, умови кредиту, а також адреса найближчого до вас ломбардного відділення.*

Отже, приділивши кілька хвилин нашої онлайн-оцінці, ви заощадите кілька годин, які зможете провести за улюбленим заняттям!

Цінуйте свій час, адже час – гроші!

* Анкети приймаються і обробляються експертами кожен будній день, з 9.00 до 18.00. Анкети, надіслані після 18.00 або у вихідний день будуть розглянуті з 9.00 наступного робочого дня.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».