Інноваційна послуга від ломбарду Скарбниця!

Інноваційна послуга від ломбарду Скарбниця!

Мережа ломбардів «Скарбниця» завжди попереду!

Ніхто не заперечить той факт, що сучасне життя дуже динамічне і часто, нам не вистачає часу на найнеобхідніше і найважливіше! Ви відчули потребу в готівкових коштах і хочете отримати їх з мінімальними витратами сил? У вас є предмет застави, який потребує попередньої оцінки вартості, але немає можливості приїхати в ломбардне відділення?

Мережа ломбардів «Скарбниця», виступаючи передовиком інноваційних та якісних послуг пропонує вам оцінити ваш предмет застави за допомогою нашої нової системи онлайн-оцінки ювелірних виробів та виробів з дорогоцінних металів!

Наші експерти розглянуть подану інформацію і подзвонять вам по вказаному телефону протягом декількох хвилин і повідомлять оціночну вартість предмета застави, умови кредиту, а також адреса найближчого до вас ломбардного відділення.*

Отже, приділивши кілька хвилин нашої онлайн-оцінці, ви заощадите кілька годин, які зможете провести за улюбленим заняттям!

Цінуйте свій час, адже час – гроші!

* Анкети приймаються і обробляються експертами кожен будній день, з 9.00 до 18.00. Анкети, надіслані після 18.00 або у вихідний день будуть розглянуті з 9.00 наступного робочого дня.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.