Вітаємо клієнтів, які виграли золоті кулони!

Вітаємо клієнтів, які виграли золоті кулони!

Поздоровляємо переможців акції!

Спільна акція мережі ломбардів «Скарбниця» та мережі платіжних терміналів «е-платіжки» в розпалі!

Уже 14 наших клієнтів, які оплатили відсотки за користування кредитом за допомогою терміналів, виграли золоті кулони.

Поспішіть, адже залишилося всього 26 золотих прикрас! Для участі в акції Вам всього лише необхідно оплатити відсотки за користування кредитом в одному з платіжних терміналів «е-платіжки» в Києві або Київській області. Більш детально про акцію Ви можете прочитати, перейшовши за посиланням…
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.