Переїзд ломбардного відділення у м. Вінниця

Переїзд ломбардного відділення у м. Вінниця

Інформація для клієнтів Вінницьких відділень

Шановні клієнти!

11 травня 2012 р., з метою підвищення зручності та якості обслуговування, ломбардне відділення по вул. Пушкіна, 2 переїжджає на нову адресу: вул. Козицького, 41.

Графік роботи ломбардного відділення залишається незмінним: ми працюємо для Вас 7 днів на тиждень, з 9:00 до 21:00, без перерв. Додаткову інформацію про нове місце розміщення, а також консультації щодо надаваних послуг Ви можете дізнатись за телефонами: (0432) 35-05-40 и (050) 442-52-89.

Завжди раді Вам!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.