Готовий до виходу четвертий випуск корпоративного інформаційного буклету

Готовий до виходу четвертий випуск корпоративного інформаційного буклету

Четвертий випуск корпоративного буклету

Уже 4 місяць компанія «Скарбниця» випускає у світ корпоративний інформаційний буклет «Моя Скарбниця».

У кожному випуску публікуються актуальні статті про ломбардне кредитування, способи економії при оплаті відсотків, зручних нововведеннях в роботі відділень, а також багато іншої корисної та розважальної інформації.

Запитуйте новий, 4-й випуск буклету у співробітників відділень мережі «Скарбниця»!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.