Взяв кредит - виграв фотоапарат!

Взяв кредит - виграв фотоапарат!

Нова акція з нагоди двадцятиріччя компанії

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» вкотре порадувала клієнтів цікавою акцією.

З нагоди наближення двадцятиріччя, компанія провела черговий розіграш призів серед найактивніших клієнтів львівських відділень.

Учасники акції були приємно здивовані сюрпризами і спеціально підготовленої розважальною програмою. Супер-призом розіграшу став сучасний фотоапарат!

 

Від усієї душі вітаємо переможців!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».