Відкриття відділення в місті Новомосковськ

Відкриття відділення в місті Новомосковськ

Відкриття нового відділення у Новомосковську

Сьогодні, 13.09.2012р. компанія «Скарбниця» відкриває нове ломбардне відділення в місті Новомосковськ.

Адреса відділення: вул. Радянська 35/21. Контактні телефони: (0569) 37-11-64; моб. (050) 463-42-52.

В даному відділенні Ви можете швидко отримати кредит під заставу золотих ювелірних прикрас, побутової, офісної і портативної техніки, туристичного спорядження та багато чого іншого!

Будемо раді бачити Вас в нашому новому сучасному відділенні!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.