Відкриття нового відділення в м.Івано-Франківськ

Відкриття нового відділення в м.Івано-Франківськ

З 01 грудня в м Івано-Франківську, працює вже 3 ломбардних відділення!

Список поповнився новим, сучасним ломбардом за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 20.

Дане відділення працює для Вас в цілодобовому режимі, без вихідних

Тут Ви зможете швидко отримати заставний кредит, а предметом застави може стати будь-який ювелірний виріб із золота, діаманти, платина а також широкий спектр техніки – починаючи з мобільного телефону і закінчуючи великою побутовою технікою.

Будемо раді бачити Вас в новому відділенні!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.