Відкриття нових ломбардів в березні

Відкриття нових ломбардів в березні

Відвідайте два нові відділення!

Початок весни компанія «Скарбниця» відзначає відкриттям одразу двох ломбардних відділень!

В м. Івано-Франківськ, нове відділення відкривається 4 березня, в м. Одеса – 5 березня 2013 р.

Жителі даних міст відтепер зможуть обслуговуватись за наступними адресами:

Також, багатьох Клієнтів нашої компанії може зацікавити швидке відкриття ще двох відділень: у м. Жмеринка на вул. Леніна, 2, і в Києві, на вул. Закревського, 27/2.

Слідкуйте за оновленнями новин!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.