Відкриття першого відділення у м. Жмеринка

Відкриття першого відділення у м. Жмеринка

15 травня у м. Жмеринка ми відкрили нове відділення ломбарду «Скарбниця».

Жителі даного міста можуть в будь-який день відвідати наш ломбард. Оцінювачі - експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів  що проходять,  і допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів і техніки.

Нове відділення знаходиться на  вул. Леніна, 2.

Ми Вас чекаємо щодня з 08.00 ранку до 20.00 вечора.

Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки, Ви можете задати зателефонувавши за телефонами

(04332) 2-04-35, (050) 463-60-98 або відвідавши ломбард.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».