10 січня у м. Ірпінь ми відкрили нове відділення ломбарду «Скарбниця»
.
Жителі даного міста можуть в будь-який день відвідати наш ломбард. Оцінювачі - експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів що проходять і допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів і техніки.
Нове відділення знаходиться на вул. Центральній 6-Г.
Ми Вас чекаємо цілодобово, кожен день.
Всю потрібну Вам інформацію щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки, Ви можете задати зателефонувавши за телефонами (04597) 6-12-41, (050) 463-66-16 або відвідавши ломбард.