Оплата заборгованості через термінали 24nonStop

Оплата заборгованості через термінали 24nonStop

Сплачуй без черг з терміналами 24nonstop

Шановні клієнти, нагадуємо Вам, що на терміналах мережі 24nonStop кнопка оплати заборгованості за кредитами ломбарду «Скарбниця» знаходиться в розділі «Банки і Ломбарди». На головному екрані терміналу кнопки «Скарбниця» може не бути.

Просимо звернути увагу, що в разділі  «Банки і Ломбарди» може бути багато послуг, які не вміщуються на одному екрані. В такому випадку кнопка «Скарбниця» може бути представлена на одному з наступних екранів  «Банки і Ломбарди».

Якщо на якомусь терміналі Ви не знайшли кнопку «Скарбниця», просимо повідомити про це в наш контакт-центр, вказавши номер терміналу. Номер терміналу вказаний на головному екрані терміналу:

Крім мережі терміналів 24nonStop для оплат заборгованості по кредитах компанії «Скарбниця» на даний момент Ви можете скористатися терміналами мереж Банк Національний Кредит та EasyPay. А також сайтами:

  • е-Ломбард;
  • Portmone.com, розділ «Грошові перекази»;
  • EasyPay.ua, розділ «Банки і страхування»;
  • 24money.com.ua, розділ «Інші сервіси».

Ми постійно працюємо над збільшенням кількості методів платежів. Слідкуйте за новинами Компанії.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».