Вигідно як ніколи! Умови «заморожені» на все літо!

Вигідно як ніколи! Умови «заморожені» на все літо!

Акцію продовжено до 31.08.14!

Ми завжди уважні до потреб наших клієнтів, тому продовжили акцію ще на 3 місяці.

Акція «Вигідно як ніколи» продовжена до 31.08.14, тож тепер Ви будете економити ще більше.

Терміново необхідні гроші? Кредит за 5 хвилин в мережі ломбардів «Скарбниця» — це реальність. Ми надаємо можливість отримати кредит під заставу техніки та золота на вигідних для Вас умовах, а додаткова знижка в розмірі до 15%* дозволить Вам отримати більше переваг.

Ми надаємо вигідні умови кредитування, тому ломбарду «Скарбниця» довіряють в 91 місті України. За детальною інформацією зверніться до експерта-оцінювача в будь-якому відділенні мережі ломбардів «Скарбниця».

* За умови укладання договору на 7 днів і повної оплати % в останній день терміну кредиту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.