Вигідно як ніколи! Умови «заморожені» на все літо!

Вигідно як ніколи! Умови «заморожені» на все літо!

Акцію продовжено до 31.08.14!

Ми завжди уважні до потреб наших клієнтів, тому продовжили акцію ще на 3 місяці.

Акція «Вигідно як ніколи» продовжена до 31.08.14, тож тепер Ви будете економити ще більше.

Терміново необхідні гроші? Кредит за 5 хвилин в мережі ломбардів «Скарбниця» — це реальність. Ми надаємо можливість отримати кредит під заставу техніки та золота на вигідних для Вас умовах, а додаткова знижка в розмірі до 15%* дозволить Вам отримати більше переваг.

Ми надаємо вигідні умови кредитування, тому ломбарду «Скарбниця» довіряють в 91 місті України. За детальною інформацією зверніться до експерта-оцінювача в будь-якому відділенні мережі ломбардів «Скарбниця».

* За умови укладання договору на 7 днів і повної оплати % в останній день терміну кредиту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».