Відкрито друге відділення в місті Лозова!

Відкрито друге відділення в місті Лозова!

12 травня ми відкрили друге відділення ломбарду «Скарбниця» в м. Лозова.

Жителі міста можуть в будь-який день відвідати наш ломбард. Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів, що проходять, і допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів та техніки.

Нове відділення знаходиться на пр-т. Перемоги, 15. Ми Вас чекаємо щодня з 08:00 до 21:00. 

Всю потрібну Вам інформацію, щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки, Ви можете дізнатися за телефонами: (05745) 5-31-23, (050) 463-11-81, або відвідавши ломбард.  

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.