Відкрито друге відділення в місті Лозова!

Відкрито друге відділення в місті Лозова!

12 травня ми відкрили друге відділення ломбарду «Скарбниця» в м. Лозова.

Жителі міста можуть в будь-який день відвідати наш ломбард. Оцінювачі-експерти з радістю нададуть всю інформацію щодо умов кредитування, акційних заходів, що проходять, і допоможуть Вам отримати кредит під заставу ювелірних виробів та техніки.

Нове відділення знаходиться на пр-т. Перемоги, 15. Ми Вас чекаємо щодня з 08:00 до 21:00. 

Всю потрібну Вам інформацію, щодо отримання швидкого кредиту під заставу ювелірних виробів і техніки, Ви можете дізнатися за телефонами: (05745) 5-31-23, (050) 463-11-81, або відвідавши ломбард.  

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.