Відкрито промломбард у Хмельницькому

Відкрито промломбард у Хмельницькому

Зустрічайте Промломбард у Хмельницькому!

Сталася давно очікувана для нас подія — відкриття першого в західній Україні промломбарда «Скарбниця», аналог якого існує поки що лише в Києві.

Ви зможете отримати кредит під заставу будматеріалів та інструментів, сантехніки та садового інвентарю, великої побутової техніки, промислових машин і туристичного спорядження. Іншими словами, у вас просто не може не знайтися нічого з широкого списку речей нашої кредитної пропозиції.

Адреса нового відділення: м. Хмельницький вул. Кам`янецька, 11, телефони: (0382)70-46-86; (050)465-40-73.
Режим работи ломбардного вытділення: пн-нд: с 9:00 до 21:00 (без перерви та вихідних).

Отримати кредит стає легше!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.