Знижки щоночі!

Знижки щоночі!

Вночі відсотки нижчі!

Поспішайте отримати знижку на процентну ставку за кредитами, у Ломбарді «Скарбниця», в нічний час!

Ломбард «Скарбниця» пропонує Вам крім зручного режиму роботи цілодобових відділень – більш привабливі умови в нічний час! Тільки з 21.00 до 9.00 Ви гарантовано отримуєте знижку 5% на відсоткову ставку за кредитами.

Увага! Умови діють тільки на цілодобових ломбардних відділеннях м.Києва!

Акція діє з 27.02.2010г. Кількістю днів термін дії акції необмежений. Компанія залишає за собою право змінювати або припиняти дію акції без додаткового оповіщення. Детальніше про умови акції Ви можете дізнатися у експерта-оцінювача у відділенні ломбарду.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».