Знижки щоночі!

Знижки щоночі!

Вночі відсотки нижчі!

Поспішайте отримати знижку на процентну ставку за кредитами, у Ломбарді «Скарбниця», в нічний час!

Ломбард «Скарбниця» пропонує Вам крім зручного режиму роботи цілодобових відділень – більш привабливі умови в нічний час! Тільки з 21.00 до 9.00 Ви гарантовано отримуєте знижку 5% на відсоткову ставку за кредитами.

Увага! Умови діють тільки на цілодобових ломбардних відділеннях м.Києва!

Акція діє з 27.02.2010г. Кількістю днів термін дії акції необмежений. Компанія залишає за собою право змінювати або припиняти дію акції без додаткового оповіщення. Детальніше про умови акції Ви можете дізнатися у експерта-оцінювача у відділенні ломбарду.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.