Відкриття промломбарду у Кривому Розі

Відкриття промломбарду у Кривому Розі

Компанія «Скарбниця» розширює свої горизонти.

Нещодавно, 16 лютого, в місті Кривий Ріг ми відкрили ще одне відділення промломбарда. Ломбарди такого типу існують поки що тільки в Києві та Хмельницькому.

Унікальність формату промломбарда полягає в дуже широкій лінійці предметів застави, під які можна швидко і просто отримати необхідний кредит. Іншими словами — це практично кредити під заставу чого завгодно: великогабаритної техніки, будівельних інструментів, спорядження для туризму, відпочинку та ще багато чого іншого.

Лише в промломбарді Ви можете отримати гроші, як під заставу намету, так і під заставу газонокосарки або залишків невикористаної плитки.

Звичайно ж, не змінюючи традиціям «Скарбниці», у промломбарді приймається золото, платина, столове срібло.

Детальніше про зручність отримання кредиту читайте на сторінці відділення на нашому сайті.

Адреса нового відділення: м Кривий Ріг, пр-т 200-річчя Кривому Рогу, 12-А, телефони: (056) 443-03-32; (050) 463-30-97; (050) 465-99-98 (кредити під заставу юв. виробів).

Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: цілодобово.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».