Завершилась акція з прийому техніки!

Завершилась акція з прийому техніки!

Завершилася акція що проводилася з 15 березня до 31 травня

Шановні клієнти, спеціальна акція з прийому техніки, яка проводилася в ломбардних відділеннях з 15 березня по 31 травня 2015 року — завершилася!
З 1.06.2015 будь-які умови даної акції не застосовуються!


Компанія «Скарбниця» з 15 березня до 31 травня проводить акцію з прийому техніки в ломбардних відділеннях на дуже вигідних умовах.

Тепер отримати кредит під заставу техніки можна на наступних умовах:
— фіксована ставка 0,59% + 20% надбавка до суми на руки при заставі ноутбука (сума кредиту понад 3000 грн);
— фіксована ставка 0,75% + 20% надбавка до суми на руки при заставі мобільного телефону (сума кредиту понад 1000 грн).

Поспішайте скористатися!

 
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».