Завершилась акція з прийому техніки!

Завершилась акція з прийому техніки!

Завершилася акція що проводилася з 15 березня до 31 травня

Шановні клієнти, спеціальна акція з прийому техніки, яка проводилася в ломбардних відділеннях з 15 березня по 31 травня 2015 року — завершилася!
З 1.06.2015 будь-які умови даної акції не застосовуються!


Компанія «Скарбниця» з 15 березня до 31 травня проводить акцію з прийому техніки в ломбардних відділеннях на дуже вигідних умовах.

Тепер отримати кредит під заставу техніки можна на наступних умовах:
— фіксована ставка 0,59% + 20% надбавка до суми на руки при заставі ноутбука (сума кредиту понад 3000 грн);
— фіксована ставка 0,75% + 20% надбавка до суми на руки при заставі мобільного телефону (сума кредиту понад 1000 грн).

Поспішайте скористатися!

 
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.