Переїзд ломбарду техніки на б-р Кольцова, 13

Переїзд ломбарду техніки на б-р Кольцова, 13

Ломбард техніки за адресою б-р Кольцова, 13 переїхав у нове, більш просторе приміщення за тією ж адресою.


Завітати до відділення Ви зможете в зручний для Вас час, оскільки ломбард працює цілодобово та без вихідних.

Більш детальну інформацію про умови кредитування можна отримати за адресою: м Київ, бул. Кольцова, 13 або за телефонами: (044) 338-01-27, (050) 463-33-72.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.