Термінальна мережа BNK24 змінює назву!

Термінальна мережа BNK24 змінює назву!

BNK24 стає City24

Шановні клієнти!

З січня 2016 термінали мережі BNK24 починають працювати під брендом City24.

Крім того, повідомляємо, що почав роботу новий сайт компанії www.city24.kiev.ua. Він містить всю необхідну інформацію про термінальну мережу.

Оновлена і запущена інтерактивна карта терміналів. Карта доступна за адресою map.city24.kiev.ua.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.