Кредити для комфортного літа

Кредити для комфортного літа

Отримайте 5% знижку або 3 дні безкоштовно!

З 1.05.2016 до 31.08.2016 отримайте знижку у розмірі 5%, при сплаті відсотків через термінальні мережі або сайт e-lombard.com.

За умови сплати всіх відсотків в останній день строку по договору.

Знижка діє при заставі золотих ювелірних виробів або техніки. Знижка не надається, якщо договір укладено на 20 днів.

3 10.05.2016 до 31.07.2016 при заставі золотих ювелірних виробів або техніки перші 3 дні безкоштовно! За умови укладання договору на термін 20 днів.

Умови застосовуються на операції викуп або повної перезастави на 20-й день дії договору.

Деталі проведення акції Ви можете дізнатися за контактним телефоном нашого цілодобового call-центру: 0-800-500-555 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів в межах України), на відділенні або у розділі Акції.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».