У новому техноломбарді – кредити під заставу великогабаритної техніки

У новому техноломбарді – кредити під заставу великогабаритної техніки

Техноломбард в Стрию - приймаємо майже все!

Техноломбард у Стрию на вулиці Валовій 8/1 переїхав. Тепер відділення знаходиться за адресою: м. Стрий, вул. Валова 2. У новому, просторішому приміщенні, наші спеціалісти швидко та професійно оцінять предмети застави й проконсультують щодо отримання кредиту на вигідних умовах.

Окрім того, у відділенні за новою адресою кредити видаватимуть не лише під заставу дрібної техніки, а й великогабаритної, що значно розширює можливості кредитування.

Детальнішу інформацію про умови отримання кредитів можна дізнатися за адресою: м. Стрий, вул. Валова 2 або за номером телефону: (050) 463-39-98
Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.