Компанія «Скарбниця» запускає кредитування під заставу криптовалюти

Компанія «Скарбниця» запускає кредитування під заставу криптовалюти

Отрімати гроші під заставу криптовалюти - легко!

Компанія «Скарбниця», спільно з групою компаній-партнерів, найближчим часом представить нову унікальну послугу - кредити під заставу криптовалюти. «Впровадження цього проекту обумовлено стрімким розвитком криптовалюти і blockchain в світі. Наші клієнти зможуть користуватися грошима і, в той же час, отримати дохід від зростання курсу криптовалюти в майбутньому», - прокоментував керівник відділу маркетингу компанії «Скарбниця» Іван Іпатов.

Процес отримання кредиту максимально простий: слідуючи нескладним інструкціям можна швидко і без зайвих формальностей отримати позику. Для спрощення клієнтам буде запропонований калькулятор, за допомогою якого можна буде визначитися з типом і обсягом криптовалюти для застави, строком та сумою кредиту.

Власники криптовалюти зможуть отримати кредит в гривні на строк до 31 дня з правом пролонгації. Як тільки заборгованість по кредиту погашена - вся сума криптовалюти, яка була передана в заставу, повертається позичальнику в повному обсязі.

За кожним договором IT-система буде вести автоматичний облік суми криптовалюти в заставі і ціну, по якій зафіксована угода. Це означає, що в разі зростання ціни можливе збільшення суми позики, а при падінні Позичальник має достатньо часу на прийняття рішення про подальшу долю своїх активів.

Кредити під заставу криптовалюти видаються офіційно, зі 100% гарантією законності угоди, без будь-яких додаткових комісій і прихованих платежів.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».