Чудова новина для клієнтів ломбарду «Скарбниця»

Чудова новина для клієнтів ломбарду «Скарбниця»

У наших відділеннях з'явилися термінали EasyPay

Раді повідомити вам, що на відділенні за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 33 встановлений платіжний термінал EasyPay, завдяки якому всі клієнти «Скарбниці» можуть поповнювати мобільний рахунок, сплачувати комунальні послуги або послуги інтернет та ще багато іншого без будь-якої комісії.

Перелік відділень на яких вже встановлені платіжні термінали :


Ломбард «Скарбниця» - ми стаємо ще ближче!
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.