Зустрічайте безкоштовний Wi-Fi у мережі ломбардів «Скарбниця» у Києві

Зустрічайте безкоштовний Wi-Fi у мережі ломбардів  «Скарбниця» у Києві

Безкоштовний WI FI у наших відділеннях!

У сучасному світі бути постійно на зв`язку — це не забаганка, а необхідність!

Саме тому ми обладнали наші відділення безкоштовними точками доступу до мережі інтернет, щоб наші клієнти були завжди на зв’язку.

Шукайте точку доступу "Skarbnica" у відділеннях за адресами:

Слідкуйте за нашими новинами на сторінці у Facebook або на нашому сайті та завжди залишайтеся на зв'язку.


Ломбард «Скарбниця» — ми стаємо ще ближче!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.