Зустрічайте свято весни – разом з ломбардом «Скарбниця»!

Зустрічайте свято весни – разом з ломбардом «Скарбниця»!

Спеціально до 8 березня, ми підготували акційну пропозицію!


Оформлюйте кредит на вигідних умовах – всього 0,4% на день! Більше не потрібно перейматися о витратах– з ломбардом «Скарбниця» ви можете дозволити собі будь-який подарунок!

Пропозиція діє у всіх відділеннях ломбарду «Скарбниця»!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.