Тепер ще зручніше: зустрічайте новий особистий кабінет!

Тепер ще зручніше: зустрічайте новий особистий кабінет!

Особистий кабінет став ще зручніший!

Дорогі клієнти, раді поділитися з Вами гарною новиною! Відтепер для Вас запрацював новий особистий кабінет, в якому покращено дизайн і розширено функціонал!

Для Вашої зручності ми допрацювали меню: зробили його більш структурованим, легким у використанні з будь-якого мобільного пристрою. Тепер всі основні розділи особистого профілю («Бонусна карта», «Мої кредити», «Страхування за бонуси», «Мої налаштування») компактно відображаються на сторінці. Вибрав той чи інший пункт в меню, Ви отримаєте повний доступ до Ваших кредитів, бонусів, особистих даних.

Крім того, більше не потрібно довго гортати сторінку, щоб знайти потрібне відділення ломбарду. В окремому розділі «Відділення» ми зібрали актуальні контактні дані (адреси, телефони, графік роботи) наших ломбардів по всій Україні!

Усі користувачі особистого кабінету в режимі онлайн можуть відслідковувати інформацію щодо власних кредитів та накопичених бонусів.

І це ще не все!

Тепер в особистому кабінеті в онлайн-режимі можна повністю погасити кредит *, зробити добір по кредиту або оформити страхування за бонуси.

* за умови користування кредитом не менше 7 днів.

Зустрічайте осінь у новому форматі!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».