Відкрито нове ломбардне відділення в місті Луцьк

Відкрито нове ломбардне відділення в місті Луцьк

Нове відділення у Луцьку

Шановні клієнти!

Мережа ломбардів «Скарбниця» продовжує рости і розвиватися для Вас.

13 березня 2010 року було відкрито нове ломбардне відділення в місті Луцьк, за адресою: Просп. Волі, 48.

Тепер у Вас з'явилася можливість у найкоротші терміни отримати кредит під заставу за найвигіднішими умовами! Ми завжди вам раді!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.