Спеціальні умови кредитування до 27 річниці ломбарду «Скарбниця»!

Спеціальні умови кредитування до 27 річниці ломбарду «Скарбниця»!

Нам виповнюється 27 років

9 листопада нашій Компанії виповнюється 27 років. Саме в цей день для всіх клієнтів національної мережі ломбардів «Скарбниця» будуть діяти спеціальні умови.

Кожен клієнт «Скарбниці» гарантовано отримає 27% знижки на сплату відсотків по договору кредитування.

З моменту заснування Компанія підкорила багато професійних вершин та стала лідером на ринку ломбардного кредитування України. Завдяки постійному діалогу з клієнтами та партнерами, ми продовжуємо розвиватися, впроваджувати інновації для комфорту і безпеки наших клієнтів!

Дякуємо за те, що Ви з нами!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.