З Днем Всіх Закоханих, від 0,4% в день

З Днем Всіх Закоханих, від 0,4% в день

Акція до дня Святого Валентина!

Звикли святкувати гучно та не скупитись на подарунки? Звісно так, адже День Всіх Закоханих – це той день, коли кожен виказує свої справжні почуття і радує свою половинку зворушливими подарунками та приємностями. Тепер це просто і без зайвого клопоту!

Завдяки спеціальним умовам кредитування усі Клієнти мережі ломбардів «СкарбницяТМ» мають можливість завчасно подбати про подарунки для коханих.

В період з 12.02.2020 по 14.02.2020 скористайтесь супер-пропозицією і отримайте кредит із процентною ставкою від 0,4% в день під заставу ювелірних виробів та техніки. Акційна пропозиція діє на договори строком від 2-х до 21 дня.

Все, що потрібно, перейти за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який прийде смс-код зі знижкою. Розмір знижки залежить від повноти поданої інформації (номер мобільного , e-mail).

З Днем Всіх Закоханих!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».