Зі Святом Весни!

Зі Святом Весни!

Поздоровляємо з 8 березня

Щиро вітаємо наших шановних клієнтів зі Святом весни!

Будьте завжди такими ж чарівними, прикрашайте собою все довкола, наповнюючи яскравими фарбами. Саме зараз «Скарбниця» дарує особливі умови кредитування для Клієнтів, коли ціни тануть, а знижки розквітають.

Протягом трьох днів, з 6.03.2020 та до 8.03.2020 включно, поспішайте отримати кредит із процентною ставкою від 0,4% в день від суми кредиту під заставу ювелірних та технічних виробів.


Готові святкувати на повну? Звертайтесь до нас за знижками та тіштесь приємними подарунками. Нехай збуваються мрії, а кожна миттєвість життя буде зігріта справжньою любов’ю!

З найщирішими вітаннями, «Скарбниця» - ломбард майбутнього!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.