Зі Святом Весни!

Зі Святом Весни!

Поздоровляємо з 8 березня

Щиро вітаємо наших шановних клієнтів зі Святом весни!

Будьте завжди такими ж чарівними, прикрашайте собою все довкола, наповнюючи яскравими фарбами. Саме зараз «Скарбниця» дарує особливі умови кредитування для Клієнтів, коли ціни тануть, а знижки розквітають.

Протягом трьох днів, з 6.03.2020 та до 8.03.2020 включно, поспішайте отримати кредит із процентною ставкою від 0,4% в день від суми кредиту під заставу ювелірних та технічних виробів.


Готові святкувати на повну? Звертайтесь до нас за знижками та тіштесь приємними подарунками. Нехай збуваються мрії, а кожна миттєвість життя буде зігріта справжньою любов’ю!

З найщирішими вітаннями, «Скарбниця» - ломбард майбутнього!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».