Підсумки акції «Чверть лимона тримай»

Підсумки акції «Чверть лимона тримай»

Підведемо підсумки?

Ось і промайнули три місяці нашої грандіозної безпрограшної Акції. Ми навіть не очікували, що стільки клієнтів забажають випробувати свою удачу в ній. Хочемо подякувати всім хто брав участь, вітаємо вас з виграшем.

Що ж сталося з головним подарунком акції? Радо повідомляємо, що його отримав п. Богдан з м. Києва, зберігаючи право на конфіденційність обслуговування у національній мережі ломбардів «Скарбниця»

Наш зірковий Клієнт виграв головний приз у 250 000 бонусів, про що йому повідомили у sms-повідомленні, та забажав отримати кошти безготівково на свою банківську картку. Ну що ж, прекрасний вибір!

Користуючись нагодою, ми щиро вітаємо з перемогою, бажаємо не зупинятись на досягнутому, легко підкорювати будь-які вершини, нехай цю радість з Вами розділять Ваші рідні та друзі.

Нагадаємо, що «Чверть лимона тримай» - це безпрограшна акція, участь у якій брали всі Клієнти, у кого на рахунку було 1000 і більше бонусів від «Скарбниці».

Щасливчики отримали можливість обміняти свої бонуси на багато різних подарунків, серед яких знижки до 100% на сплату відсотків по кредитному договору, збільшення суми на руки за предмет застави, нарахування додаткових бонусів та ін.

Бажаємо нашим найкращим Клієнтам, щоб життя дарувало ще безліч можливостей вигравати та бути завжди у плюсі. Вперед до нових перемог!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».