Знижка 10 відсотків при оплаті через Особистий кабінет

Знижка 10 відсотків при оплаті через Особистий кабінет

10% скидки у Вашому особистому кабінеті!

Ми піклуємось про здоров’я та добробут наших Клієнтів, саме тому продовжуємо інформувати про найзручніші дистанційні сервіси, що спростять доступ до кредитних послуг на час карантину.

Раніше ми вже розповідали про переваги використання Особистого кабінету та його можливостях. Окрім зручності, безпеки та економії часу, які надають наші on-line сервіси, це ще й економія ваших коштів.

Сьогодні ми пропонуємо Клієнтам мережі ломбардів «Скарбниця» отримати знижку 10% на сплату відсотків по кредитному договору дистанційно через Особистий кабінет (знижка діє до 31.05.2020).

Заощаджуйте свої гроші, обираючи дистанційне погашення кредиту. Для цього не потрібен візит на ломбардне відділення. Маючи точку доступу до інтернету – ви легко отримуєте ломбард у вашому смартфоні та знижку у 10 відсотків.

Спробувавши раз, можна гідно оцінити зручний функціонал Особистого кабінету, що відкриває багато можливостей: дистанційний добір та дистанційне погашення, кешбек, безкоштовна страховка та ін.

Більшість сервісів та акційних пропозицій доступні лише в on-line. Реєструйтесь у Особистому кабінеті на сайті і вільно розпоряджайтесь своїми фінансами так, як ви цього забажаєте.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».