Поповнення банківських карток вже у ломбардах «Скарбниця» Зустрічайте Cash2Card

Поповнення банківських карток  вже у ломбардах «Скарбниця» Зустрічайте Cash2Card

Нова послуга Cash2Card

З радістю повідомляємо вам, що відтепер кожен може здійснювати грошові перекази у відділеннях національної мережі ломбардів «Скарбниця».

Завдяки послузі Cash2Card всі охочі мають змогу поповнювати картки будь-якого українського банку на дуже вигідних умовах.

Що ми пропонуємо? 

  • Розпоряджайтесь вільно своїми готівковими коштами. За один платіж кожному клієнту доступна сума зарахування до 30 000 гривень 
  • Не переплачуйте зайві кошти, економте разом з нами. Комісія складає лише 1,1%, що дуже вигідно 
  • Обирайте безпеку та якість, перевірену часом. Всі платежі здійснюються відповідно до стандартів інформаційної безпеки фінансових установ, а національна мережа ломбардів «Скарбниця» 27 років успішно працює на рику фінансових послуг.
  • Вирішуйте свої фінансові питання без обмежень у часі. Більшість наших відділень працюють цілодобово, а це означає, що поповнення карток доступне 24/7

Спробуйте лише раз, і ви високо оціните Cash2Card, адже це можливості для всіх, хто цінує свій час та гроші

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».