Поповнення банківських карток вже у ломбардах «Скарбниця» Зустрічайте Cash2Card

Поповнення банківських карток  вже у ломбардах «Скарбниця» Зустрічайте Cash2Card

Нова послуга Cash2Card

З радістю повідомляємо вам, що відтепер кожен може здійснювати грошові перекази у відділеннях національної мережі ломбардів «Скарбниця».

Завдяки послузі Cash2Card всі охочі мають змогу поповнювати картки будь-якого українського банку на дуже вигідних умовах.

Що ми пропонуємо? 

  • Розпоряджайтесь вільно своїми готівковими коштами. За один платіж кожному клієнту доступна сума зарахування до 30 000 гривень 
  • Не переплачуйте зайві кошти, економте разом з нами. Комісія складає лише 1,1%, що дуже вигідно 
  • Обирайте безпеку та якість, перевірену часом. Всі платежі здійснюються відповідно до стандартів інформаційної безпеки фінансових установ, а національна мережа ломбардів «Скарбниця» 27 років успішно працює на рику фінансових послуг.
  • Вирішуйте свої фінансові питання без обмежень у часі. Більшість наших відділень працюють цілодобово, а це означає, що поповнення карток доступне 24/7

Спробуйте лише раз, і ви високо оціните Cash2Card, адже це можливості для всіх, хто цінує свій час та гроші

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.