Відкриття нового ломбардного відділення

Відкриття нового ломбардного відділення

Розширюючи представництво мережі ломбардів «Скарбниця» в Україні, ми раді повідомити  вам про відкриття нового ломбардного відділення у Київській області в місті Буча.
Відділення знаходиться за адресою вул. Героїв Майдану, 10 та пропонує широкий спектр ломбардних послуг, серед яких видача кредитних коштів під заставу золота й техніки та безкоштовна оцінка предметів застави від кваліфікованих кредитних експертів. Спробуйте та оцініть наші переваги, а саме: отримання кредитних коштів на банківську карту, дистанційне погашення та дистанційний добір коштів, вигідну бонусну програму і кешбек, а також багато інших сучасних сервісів для вирішення фінансових питань.
Чекаємо клієнтів в новому відділенні за адресою: м. Буча, вул. Героїв Майдану, 10, тел. (050) 463-34-38
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».