З Днем захисника України!

З Днем захисника України!

Шановні клієнти, прийміть найщиріші вітання зі святом мужності й патріотизму, історії й добра, з Днем захисника України! 

Це свято стосується всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину і на його честь ми підготували для вас приємний сюрприз - можливість отримати кредит за акційною відсотковою ставкою лише 0,5%

Для того щоб скористатись акційною пропозицією, вам достатньо перейти на спеціальну акційну сторінку нашого сайту та вказати свій номер мобільного телефону. У відповідь ви отримаєте смс-повідомлення з кодом на знижку. Як бачите, все дуже просто та вигідно. 

Обирайте одне зі зручних для вас відділень ломбарду «Скарбниця» та не відмовляйте собі у тому, що може зробити вас щасливими!

Деталі за посиланням або за безкоштовним номером телефону 0 800 500 555

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».