Нове ломбардне відділення в м. Золочів

Нове ломбардне відділення в м. Золочів

У місті Золочів Львівської області урочисто відкрило двері нове відділення ломбарду «Скарбниця».

Ми запрошуємо клієнтів за адресою вул. М. Шашкевича, 4, де наші найкращі кредитні експерти нададуть сучасні ломбардні послуги за лічені хвилини.

Отримати фінансовий кредит на вигідних умовах можна під наступний перелік предметів застави:

  • золото
  • золоті злитки
  • вироби зі срібла
  • дрібна техніка
  • будівельні інструменти
  • спортивне та туристичне обладнання.

Всі наші клієнти можуть розраховувати на безкоштовну оцінку своїх цінностей та гарантовано отримати збільшену суму кредиту за своїм договором при заставі ювелірних прикрас або техніки. При заставі ювелірних прикрас даємо + 50 грн. за кожен грам золота 585 проби до максимальної суми кредиту. При заставі техніки до +15% до максимальної суми кредиту в залежності від статусу клієнта.

Чекаємо вас за адресою: м. Золочів, вул. М. Шашкевича, 4, тел. (050) 463-49-82
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 20:00 (без перерв і вихідних)

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».