Спеціально до Black Friday – кредит лише під 0,5%

Спеціально до Black Friday – кредит лише під 0,5%

Сьогодні остання п’ятниця осені, а це означає що весь світ поринув у вирі неймовірних знижок та шалених розпродажів Чорної п’ятниці. Пройти повз дуже важко, тому саме час  порадувати себе вигідними покупками з хорошими знижками. Спеціально до Black Friday ми підготували акційну пропозицію для наших клієнтів – кредит лише під 0,5%.

Для отримання акційних умов перейдіть за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який надійде sms-код. При оформленні договору застави необхідно повідомити код експерту-оцінювачу відділення і кредит лише під 0,5% ваш.

В цьому році розмаїття акційних пропозицій та привабливих цін до Black Friday дійсно вражає. Поспішайте скористатись нашою акційною пропозицією, щоб втілити всі бажання у реальність. 

Детальні умови акції за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».