Спеціально до Black Friday – кредит лише під 0,5%

Спеціально до Black Friday – кредит лише під 0,5%

Сьогодні остання п’ятниця осені, а це означає що весь світ поринув у вирі неймовірних знижок та шалених розпродажів Чорної п’ятниці. Пройти повз дуже важко, тому саме час  порадувати себе вигідними покупками з хорошими знижками. Спеціально до Black Friday ми підготували акційну пропозицію для наших клієнтів – кредит лише під 0,5%.

Для отримання акційних умов перейдіть за посиланням, вказавши номер мобільного телефону, на який надійде sms-код. При оформленні договору застави необхідно повідомити код експерту-оцінювачу відділення і кредит лише під 0,5% ваш.

В цьому році розмаїття акційних пропозицій та привабливих цін до Black Friday дійсно вражає. Поспішайте скористатись нашою акційною пропозицією, щоб втілити всі бажання у реальність. 

Детальні умови акції за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки по Україні безкоштовні

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».