Новий розділ «Мої акції» в особистому кабінеті. Персональні акційні пропозиції в одному місці.

Новий розділ «Мої акції» в особистому кабінеті. Персональні акційні пропозиції в одному місці.

Найважливіше для нас – це розуміння своїх клієнтів, їх потреб та бажань, але хто, як не ви краще знає, що може стати у нагоді цієї миті саме  для вас? 

В особистому кабінеті з`явився розділ «Мої акції», де можна обрати все, що потрібно. Щомісяця ми пропонуємо кожному клієнту  різноманітні акційні пропозиції на вибір. Збільшення максимальної суми кредиту, знижки на відсотки, безкоштовний період користування кредитом, подвоєні бонуси та багато інших вигідних пропозицій.

Напередодні Новорічних свят немає нічого кращого,  аніж неочікувані подарунки та нові можливості.

Якщо ви ще не зареєструвались у особистому кабінеті, поспішайте та скористайтесь своєю індивідуальною акцією грудня вже сьогодні. А розібратись у нашому особистому кабінеті та розмаїтті дистанційних сервісів вам допоможе коротка відеоінструкція

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.