Розіграш 22 ювелірних прикрас вже чекає на тебе!

Розіграш 22 ювелірних прикрас вже чекає на тебе!

Радо повідомляємо про початок довгоочікуваного новорічного розіграшу ювелірних прикрас від мережі ломбардів «Скарбниця». Спеціально до зимових свят ми даруємо казковий настрій та чудову нагоду отримати цінний подарунок під ялинку – 22 ювелірні прикраси до прийдешнього 2022 Нового Року!

Бажаєте виграти коштовні золоті прикраси? Оформлюйте кредитний договір під заставу ювелірних виробів терміном від 2-х днів в період з 21.12.2021 по 31.12.2021 та беріть участь у святковому розіграші. Не втратьте нагоду здійснити свою ювелірну мрію.

5 січня 2022 року буде обрано 22 переможці серед учасників розіграшу за допомогою генератора випадкових чисел random.org, а результати опубліковані на нашій офіційній сторінці у Facebook.

Нехай традиція дарувати близьким людям любов у всіх її проявах дасть можливість відчути дух новорічного чуда. Святкуйте Новий Рік з ломбардом «Скарбниця», тіште себе та близьких новими прикрасами, слідкуйте за нашими новинами, а ми постараємось приносити вам якомога більше радості та приємних моментів. 

Святковий розіграш 22 золотих прикрас наближається! Чекаємо на вас у найближчому ломбарді «Скарбниця».

Детальні умови за безкоштовним номером телефону 0 800 500 555.

*У разі якщо переможець акції не звернеться до ломбарду, що використовує знак для товарів «Скарбниця ТМ» (далі – Ломбард) у термін до 31.01.2022 року включно,  Ломбард має право відмовити переможцю акції у подальшій видачі його призу, та залишити даний приз у  своїй власності чи розіграти повторно.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.