Відновлено роботу магазину доступних золотих виробів «Скарбничка»

Відновлено роботу магазину доступних золотих виробів «Скарбничка»

Повідомляємо про те, що відновив свою роботу інтернет-магазин золота «Скарбничка».

«Скарбничка» - це спеціальна пропозиція для тих клієнтів, що користуються особистим кабінетом.

Ця зручна інтернет-вітрина дає можливість вам придбати бажані золоті прикраси за приємно низькими цінами, не зважаючи на те, що вартість золота на світових ринках невпинно зростає.
 
Купівля відбувається як у звичайному інтернет-магазині. Після вибору товару та узгодження деталей, клієнт отримує своє замовлення «Новою поштою». Сплатити можна карткою онлайн, або післяплатою у поштовому відділенні.

Ми гарантуємо привабливу ціну та належну якість виробів з підтвердженою пробою золота.

Завітайте до магазину, Вам неодмінно сподобається.

Вхід через логін та пароль особистого кабінету.

Бажаємо приємних покупок!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.