Додаток «СКАРБНИЦЯ»

Додаток «СКАРБНИЦЯ»

Шановні клієнти, для вашої зручності ми розробили мобільний додаток «СКАРБНИЦЯ»

За його допомогою Ви можете:

  • Скористатись послугами ломбарду та отримати кредит
  • Купити золоті прикраси
  • Купити техніку
  • Продати техніку

При цьому отримуєте найкращі умови та приємні ціні.

Крім того,  через додаток ви можете зробити запит  та дізнатись суму «на руки» при кредитуванні,  бути в курсі останніх акцій та новин.

Всі сервіси в одному додатку.

Це дійсно зручна річ.

Завантажуйте додаток безплатно в  Google Play та AppStore.

Якщо виникли запитання, то ми з радістю відповімо вам за номерами:

0 800 500 555 та 044 364 91 72

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.