Відкриття нового ломбардного відділення у Києві

Відкриття нового ломбардного відділення у Києві

Мережа ломбардів «Скарбниця» розширює своє покриття, щоб бути ще ближчими до вас. Цього разу свої двері відкрило нове ломбардне відділення у місті Києві у Святошинському районі по вул. Тулузи, 2/58. Ломбард розташований у зручному місці, неподалік від ринку «Шлях» та кінцевої зупинки тролейбуса №41. До послуг клієнтів наші найкращі кредитні експерти, що за лічені хвилини якісно оцінять практично будь-яке заставне майно, адже перелік предметів застави дуже широкий, а саме:

  • Золото
  • Золоті злитки
  • Вироби зі срібла
  • Дрібна техніка
  • Будівельні інструменти
  • Спортивне спорядження і т. ін.

Ласкаво просимо до нового відділення за адресою: вул. Тулузи, 2/58, тел.: (050) 465-09-30
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 9:00 до 20:00 (без вихідних).

Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
З 9:00 до 19:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,2% на день, що складає 12 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 756 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.