Вітаємо зі святом Великодня!

Вітаємо зі святом Великодня!

З нагоди святкування Великодня, наша компанія щиро вітає всіх наших шановних клієнтів!

Хай це світле свято принесе вам радість, спокій і благополуччя. Нехай у вас здійсняться всі найзаповітніші мрії, а ваші серця наповняться любов'ю, миром та злагодою. 

Ми цінуємо вашу підтримку і довіру, і завжди готові надавати вам якісний сервіс та забезпечувати ваші потреби. 

Христос Воскрес!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.