Міжнародний день ломбарду!

Міжнародний день ломбарду!

Шановні клієнти ломбарду "Скарбниця"!

З нагоди Міжнародного дня ломбарду ми хочемо від щирого серця привітати вас і висловити нашу вдячність за вашу довіру і підтримку. Ви - невід'ємна частина нашої великої сім'ї, і ми завжди стараємося надавати вам найкращі послуги та допомагати вирішувати ваші фінансові потреби.

Ломбард "Скарбниця" завжди пишається надійністю та професійністю свого персоналу, а також інноваційними підходами до фінансових послуг. Ми завжди вдосконалюємося, щоб забезпечити вас найкращими умовами та вигідними угодами.

Бажаємо вам успіхів, фінансового зростання і стабільності. Ми готові продовжувати допомагати вам і бути вашим надійним партнером у всіх фінансових питаннях.

 

З найкращими побажаннями,

Команда ломбарду "Скарбниця"

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.