Відкриття відділення у м. Шепетівка

Відкриття відділення у м. Шепетівка

Відділення «Скарбниця» у м. Шепетівка

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» поповнилася ще одним відділенням в Хмельницькій області.


Тепер, жителі м. Шепетівка теж мають можливість отримувати швидкі кредити під заставу ювелірних виробів, мобільних телефонів, аудіо/відео та офісної техніки, електроінструменту та багато чого іншого!

 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.