Ми переводимо на цілодобовий режим відразу 3 ломбардних відділення!

Ми переводимо на цілодобовий режим відразу 3 ломбардних відділення!

Переводимо три відділення у Києві на цілодобовий режим!

Напередодні новорічних свят компанія «Скарбниця» переводить на цілодобовий режим роботи відразу 3 ломбардних відділення в м. Києві!

З 10 грудня 2010 року наші клієнти зможуть обслуговуватися в будь-який час доби і за наступними адресами:

  • просп. Перемоги, 104;
  • вул. Саксаганського, 127;
  • вул. Бальзака, 94.

Ми раді Вам в будь-який час доби!
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.