Бажаєте заощадити на відсотках по кредитах?

Бажаєте заощадити на відсотках по кредитах?

Скоротіть витрати при погашенні відсотків

Ні для кого не секрет, що мережа ломбардів «Скарбниця» є однією з найбільших мереж в Україні, з численною аудиторією постійних клієнтів.

Піклуючись про клієнтів ми ввели в дію спеціально розроблену бонусну програму, яка дозволяє скоротити витрати при погашенні відсотків за користування кредитами. Суть програми проста:  чим активніше Ви кредитуєте в мережі ломбардів"Скарбниця" – тим менше відсотків по кредитах Ви оплачуєте!
 
За кожну гривню, оплачену як відсотки за користування кредитом, ми нараховуємо бонуси на Ваш віртуальний «рахунок». Накопичені бонуси Ви в будь-який момент можете використовувати для зменшення суми оплати відсотків по кредитах!
 
З більш детальними умовами бонусної програми Ви можете ознайомитися, перейшовши за цим посиланням.
 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».