Бажаєте заощадити на відсотках по кредитах?

Бажаєте заощадити на відсотках по кредитах?

Скоротіть витрати при погашенні відсотків

Ні для кого не секрет, що мережа ломбардів «Скарбниця» є однією з найбільших мереж в Україні, з численною аудиторією постійних клієнтів.

Піклуючись про клієнтів ми ввели в дію спеціально розроблену бонусну програму, яка дозволяє скоротити витрати при погашенні відсотків за користування кредитами. Суть програми проста:  чим активніше Ви кредитуєте в мережі ломбардів"Скарбниця" – тим менше відсотків по кредитах Ви оплачуєте!
 
За кожну гривню, оплачену як відсотки за користування кредитом, ми нараховуємо бонуси на Ваш віртуальний «рахунок». Накопичені бонуси Ви в будь-який момент можете використовувати для зменшення суми оплати відсотків по кредитах!
 
З більш детальними умовами бонусної програми Ви можете ознайомитися, перейшовши за цим посиланням.
 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.