Нова безкоштовна послуга!

Нова безкоштовна послуга!

Ми завжди намагаємося бути кращими для Вас

У постійному прагненні підвищувати рівень якості компанія «Скарбниця» впровадила нову, зручну безкоштовну послугу – «Передзвоніть мені»


Якщо у Вас немає можливості витрачати час і гроші на дозвон в call-центр – просто заповніть заявку. Оператор передзвонить Вам протягом 30 хвилин і надасть кваліфіковану консультацію за наступними напрямками:

  • Умови кредитування;
  • Адреси найближчих до Вас ломбардів;
  • Графік роботи ломбардних відділень;
  • Умови рекламних акцій.

Таким чином, Ви можете отримати вичерпну інформацію без часових і грошових витрат. 

Ми завжди раді допомогти Вам!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».