Нова безкоштовна послуга!

Нова безкоштовна послуга!

Ми завжди намагаємося бути кращими для Вас

У постійному прагненні підвищувати рівень якості компанія «Скарбниця» впровадила нову, зручну безкоштовну послугу – «Передзвоніть мені»


Якщо у Вас немає можливості витрачати час і гроші на дозвон в call-центр – просто заповніть заявку. Оператор передзвонить Вам протягом 30 хвилин і надасть кваліфіковану консультацію за наступними напрямками:

  • Умови кредитування;
  • Адреси найближчих до Вас ломбардів;
  • Графік роботи ломбардних відділень;
  • Умови рекламних акцій.

Таким чином, Ви можете отримати вичерпну інформацію без часових і грошових витрат. 

Ми завжди раді допомогти Вам!

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.