Тільки влітку і тільки в мережі ломбардів Скарбниця!

Тільки влітку і тільки в мережі ломбардів Скарбниця!

Спеціальні пропозиції від «Скарбниці»

Середина літа вже не за горами і після декількох тижнів дощової і похмурої погоди температура знову підвищується до свого звичного липневого значення.

Разом з поверненням тепла ми поспішаємо нагадати вам про спеціальні пропозиції, що діють в ломбардних відділеннях для всіх клієнтів!

Багато хто з наших постійних клієнтів вже встигли скористатися гарячими літніми пропозиціями!

Тільки з 15.06.2011 по 15.08.2011 у відділеннях мережі «Скарбниця» всі наші клієнти можуть отримати у безкоштовне користування 3 дня кредиту!

Крім того для всіх клієнтів підготовлений ще один вагомий подарунок, а саме - підвищення суми на руки за грам золота 585 проби на 10 грн!

Поспішайте скористатися акційними пропозиціями, адже термін їх дії - обмежений!*

* Акційні пропозиції дійсні для всіх клієнтів компанії"Скарбниця" в період з 15.06.2011 до 15.08.2011.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».