Здати срібло: яке та за скільки?

Здати срібло: яке та за скільки?

Срібло — благородний дорогоцінний метал, який часто вибирають як альтернативу золоту. По-перше, вироби зі срібла значно дешевші за золото, що особливо відчутно при покупці масивних прикрас. Наприклад, акуратне тонке срібне кільце можна придбати за 150-200 грн, що вельми доступно для людини з будь-яким достатком. А велике об’ємне кільце обійдеться в 700-900 грн. Проте, попри доступність в ціні, срібло все ж залишається дорогоцінним металом, який не втрачає своєї цінності з плином часу. По-друге, багато хто полюбляє срібло за його вишуканість і мінімалізм. Срібні вироби — це аристократичність, стриманість та холодне сяйво.

Крім того, прикраси з дорогоцінних металів — вигідне вкладення коштів, які за необхідності можна компенсувати. Наприклад, здати срібло в ломбард.

Мережа ломбардів «Скарбниця» надає своїм клієнтам можливість оформити кредит під заставу срібних виробів. Під  заставу можна здати:

  • ювелірні прикраси (кільця, сережки, браслети, ланцюжки, кулони);
  • срібні столові прилади;
  • монети.

Яке срібло можна здати

Дуже часто ломбарди встановлюють мінімальну вагу для виробів зі срібла, які можна здати під заставу. В нашій мережі ми приймаємо будь-які срібні прикраси (або їх елементи за висновком спеціаліста) вагою від 1 грама. Здати можна срібло наступних проб:

  • 600 (як правило, це монети зі срібних сплавів);
  • 875 (столове срібло, статуетки, предмети інтер'єру);
  • 900;
  • 916;
  • 925;
  • 960.

Залежно від проби за 1 грам срібла можна отримати до 17 гривень (вироби 925 проби). Мінімальна вартість одного грама (600 проба) становить 11 гривень.

Дізнатися попередню вартість свого виробу ви можете в будь-якому відділенні «Скарбниця» або за допомогою послуги онлайн-оцінки на сайті мережі. Консультація фахівця з оцінки (в будь-якому форматі) проводиться безкоштовно та індивідуально для кожного клієнта, з метою визначення суми доступного кредиту.

 

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.